Antalya'da Haşere İlaçlama

Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Antalya'da Haşere İlaçlama

 
1990' dan Bu Yana Antalya İlaçlama Sektöründe Antalya Haşere İlaçlama firmamız hizmet vermektedir.Tüm haşerelere karşı etkili ve garantili ilaçlama yapılır. Antalya ilaçlama firması olarak,  Haşere ilaçlama hamam böceği, fare, her türlü böcek probleminize kesin çözüm sunmaktayız.
 
Haşerelerin üreme ayı Mart ayında başlar ve her geçen günde artarak devam eder.İlk iş olarak Mart ayı içerisinde alt yapı ve ortak giderlerin ilaçlanması sonucu üreme durdurulmuş olup 6 ay boyunca haşere görülmez.2. ilaçlama Eylül ayı içerisinde havaların soğuması sonucu haşereler logarlara ve sığınaklara kaçmakta olup yapılacak ilaçlama ile sonuç alınmaktadır.
 
Memleketimizin aşırı derecede nemli olmasından dolayı haşere sorunu hiç bitmemektedir. Bu sebeple düzenli olarak yapılan ilaçlamalarda bu problemin önüne geçmek mümkün olup, ilaçlama zamanlarına dikkat edilmedir. Memleketimizde bulunan en önemli haşere hamam böceği, sivri sinek, yakarca ve faredir.

Firmamız ile çalışan Site ve apartman yöneticilerinin ev adres ve telefonları veritabanımızda kayıtlı olup, zamanı geldiğinde telefonla hatırlatıp sizlerin daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlamaktayız.
 
Haşere İlaçlama, böcek ilaçlama, ilaçlama, hamamböceği, karasinek, sivrisinek, kakalak, yakarca, mucuk, pire, karınca, akrep, güve, tahtakurusu, tahtakurdu gibi böcek türleri için ilaçlama yapmaktayız.İlaçlama yaptırırken ilaçlama yaptıracağınız firmayı iyi seçmelisiniz.
 
Sağlık bakanlığından izinsiz yerleri kesinlikle tercih etmeyin.Evinizi haşere tehdidinden uzak tutmak istiyorsanız hemen bizi arayınız. 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz!Ev, İşyeri, Apartman, Site ve Tüm Açık Kapalı alanlar için ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
 
Garantili Kesin Çözüm · Garantili Uzman Kadro Aninda Servis  ile hizmet vermekteyiz.Güvenilir ve kaliteli böcek ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde her türlü haşereye karşı garantili ve uygun fiyatlı mücadele veriyoruz.Kurulduğu günden beri eğitme,bilgiye, teknolojiye ve özellikle de müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz.
 
 
 
Hizmet Verdiğimiz Semtler;
 
 
 
Konyaaltı,
 
Lara
 
Kundu
 
Kepez
 
Muratpaşa
 
Hurma
 
Arapsuyu
 
Gürsu
 
Altınkum
 
Öğretmenevleri
 
Pınarbaşı
 
Toros
 
Uluç
 
Uncalı
 
Ahatlı
 
Dokuma
 
Meltem
 
Şarampol
 
Kızılarık
 
Varsak
 
Etiler
 
Doğu Garajı
 
Meydan
 
Yüzüncü Yıl
 
Varlık
 
Üçgen
 
Çallı
 
Burhanettin Onat
 
Narenciye
 
Şirinyalı
 
Bahçelievler
 
Altındağ
 
Güvenlik
 
Kızılsaray
 
Memurevleri
 
Güllük
 
Konuksever
 
Soğuksu
 
Dutlubahçe
 
Zeytinköy
 
Fener
 
Kırcami
 
Örnekköy
 
Güzeloba
 
Çağlayan
 
Barınaklar
 
Ermenek
 
Kemerağzı
 
Yeşilbahçe
 
Sinan
 
Karşıyaka
 
Çalkaya
 
Aksu
 
Varsak
 
Karatay
 
Teomanpaşa
 
Döşemealtı
 
Kızıltoprak