Antalya Kombi Servisleri

Kombi Bakım ve Onarım Servisleri
Yetkili Kişi : Kombi Tamir Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Antalya Kombi Servisleri

0242 345 2526

Antalya Kombi Servisleri

Sürekli ve daimi müşterilerimiz için uyguladığımız çok cazip fiyat seçeneklerimizden sizde fayda sağlayabilirsiniz. Cihazınızı uzun ömürlü kullanmak isterseniz kesinlikle her yıl bakım yaptırmalısınız. Kombi peteklerinde beliren ısınma sorunu için petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Antalya kombi servisi olarak kombi ve peteklerde ortaya çıkan su kaçaklarını da kırmadan buluyoruz. hizmet sınırlarımızı zorlayarak tüm kombi kullanıcılarının sorunlarını gidermeye çalışmaktayız. Antalya Kombi Servisi (Arıza ve Bakım) ile uzun yıllar alan iş tecrübemizle iş ahlakı çerçevesinde, sağlıklı ve hızlı arıza giderilmesi, müşteri memnuniyetine öncelik verilerek hizmet sunulmakta olup,bosc, ve her marka kombi tamir servisi hizmeti vermekteyiz. 

hizmetlerinde son derece derinlemesine işlemler gerçekleştiren personellerimiz gün içinde bıraktığınız kayıtlar doğrultusunda anında sizlere ulaşacak ve sizin için eksiksiz hizmeti gerçekleştireceklerdir. 

Peteklerin içerisindeki kirlilik ancak tesisat temizleme kimyasalları ile çözülüp temizlenebilir. Kombi değişimi yapılacak ise; Kombi değişimi yapılmadan önce mutlaka petek temizliği ve tesisat temizliği yapılmalıdır. Petek Temizleme Bakım ve Koruma Nasıl Yapılmalıdır. her türlü yoğuşmalı ya da hermatik tipte kombi bakımı, kombi arızalarının tamiri, kombi montajı veren firmamız haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bizlere kombi cihazınızın sağlık kullanımı için çankaya servisi ekibimizden bakım veya onarım talebinde bulunabilirsiniz.. Kombi arızası giderilirken, sizi rahatsız edebilecek ve zamanınızı alacak durumlarda cihaz atölyeye alınabilir. Baca tertemiz değilse, yani bacaların temizlenmemesi, bakımının yapılmaması veya standart dışı baca malzemelerinin deformasyona uğraması zehirlenmeye yol açıyor. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana çıkan kirlenmeler cihaz performansında düşüklüğe neden olur. 

Düşük ısıda mükemmel sıcaklık sağladığı için tercih edilen yoğuşmalı kombiler için fan tamiri hizmeti veren Antalya şirketimiz, arızalı fan motorlarını kısa sürede onarmakta ve yoğuşmalı kombi modellerinin mükemmel performansta çalışmasını sağlayacak yöntemler yapmaktadır. Petekler eskisi gibi ısınmıyorsa; petekler ilk takıldığı gündeki ısıyı vermiyorsa petek temizliği ve tesisat temizliği yapılmalıdır.